Reklamní kampaň Google Ads v polském jazyce pro firmy se sídlem v ČR

Neváhejte se s námi zkontaktovat, máte-li zájem propagovat svou firmu v Polsku prostřednictvím reklamní kampaně Google.Zajistíme a zrealizujeme pro vás profesionální reklamní kampaň Google Ads v polštině tak, aby se dostala nejen k místním, ale i potenciálním partnerům v rámci celého Polska i těm globálním. Reklamní kampaně v Google jsou mimořádně populární právě v případě prodeje zboží a služeb. Google Adwords umožňuje umístit reklamu nejen ve vyhledávači Google, ale i na jiných portálech či mobilních aplikacích, ve filmech a mnoha jiných.

Co je obsahem naší služby v rámci reklamní kampaně Google?

Naši specialisté nabízejí následující službyspojené s realizací reklamní kampaně Google Ad:

 • Výzkum tržního segmentu – čas je věnován na seznámení se s vaší firmou, příslušnou částí trhu a jako nejdůležitější – s konkurenčním prostředím vaší firmy. Tato služba zahrnuje mj. i volbu vhodných klíčových slov, která budou pro vaši firmu v rámci reklamy nejefektivnější.
 • Strategie – příúrava kampaně za účelem oslovení těch nejlepších potenciálních klientů ve správném čase
 • Kreativita – vaše reklama Google Ads bude neustále přitahovat pozornost potenciálních zákazníků a bude „vyčnívat” z řad vašich konkurentů
 • Optimalizace a testování – zajistíme, aby se vaše firma při vyhledávání výsledků v Google neustále zobrazovala na předních místech, což je kritickým momentem vyžadujícím soustavnou práci našich specialistů
 • Využití dat – monitorujeme data za účelem vyhodnocení a posílení dané kampaně
 • Individuální přístup – každému klientovi věnujeme takovou pozornost, kterou jeho firma vyžaduje, tj. kampaně realizujeme tak, jako by šlo o náš vlastní byznys, neboť usilujeme o ty nejlepší výsledky.

Jaké varianty reklamy Google umožňuje?

Google umožňuje čtyři hlavní typy reklamy a my vám můžeme pomoci vybrat pro vaši firmu tu nejlepší z nich:

 • Vyhledávání – placená reklama v horní části stránky vyhledávače
 • Display – grafická reklama na partnerských portálech
 • Nákupy – nabízené zboží se zobrazuje v horní části výsledků vyhledávání
 • Video – YouTube jest v současnosti jedním z největších internetových vyhledávačů

Jaké jsou důvody pro využítí Google Adwords k reklamním účelům?

Je mnoho důvodů, proč je vhodné pro reklamní účely využít právě Google Adwords a zde jsou některé z nich:

 1. Google Adwords pracuje rychleji než SEO – používání Google Adwords vyvolává okamžitou činnost, zatímco v případě SEO tato může nastat dokonce až po několika měsících
 2. Zlepšení povědomí o značce – čím častěji je využíván Google Adwords k propagaci, tím více lidí poznává vaši značku, výrobek či službu, přimž pozornost je přitahována nejen ve vztahu k těm, kteří projeví zájem o koupi vašeho výrobku, ale také všem ostatním.
 3. Google Adwords umožňuje sledovat efektivitu reklamy – na základě grafů jsme schopni stanovit, zda je reklama efektivní nebo ne. Navíc jsme schopni stav vylepšit tak, abychom pro vaši firmu dosáhli těch nejlepších výsledků.

Jaká je cena služby spojené se zajištěním reklamní kampaně Google Adwords?

Náklady takovéto služby se odvíjejí od druhu kampaně, vybraných klíčových slov i doby trvání reklamy. Cena se může měnit v návaznosti na změny prováděné v rámci trvání kampaně Google Adwords. Pro více informací o této službě se s námi můžete kontaktovat telefonicky či prostřednictvím e-mailu.